Jaki quad dla Straży Pożarnej ?

Jaki quad dla Straży Pożarnej ?

Pojazd typu ATV oraz UTV wykorzystywane są gównie do działań w trudno dostępnym terenie takim jak lasy, pola, łąki, tereny górzyste. Quady i pojazdy UTV mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy pożarach i poszukiwaniach osób zaginionych. SPRZĘT POŻARNICZY I RATOWNICZY POLARIS NAJBARDZIEJ KOMPLETNA LINIA SPRZĘTU POŻARNICZEGO I RATOWNICZEGO DLA POJAZDÓW SIDE BY SIDE

Ranger Crew pojazd dla Straży Pożarnej

RANGER CREW XP 1000 EPS HVAC EDITION – ZESTAW GAŚNICZY I RATUNKOWY NA KAŻDĄ POGODĘ
Bądź przygotowany do gaszenia pożarów lub akcji ratunkowych w każdym klimacie dzięki temu 6-osobowemu zestawowi do gaszenia pożarów i ratownictwa.

Pojazdy poszukiwawczo-ratownicze Polaris szybko docierają tam, gdzie nie mogą dotrzeć ciężarówki, helikoptery i inne pojazdy, dzięki zwinnym rozmiarom i możliwościom napędu na wszystkie koła, wysoce mobilnemu zawieszeniu i niezawodnej mocy. Pojazdy te zawierają sprawdzony i profesjonalny sprzęt poszukiwawczy i ratowniczy, który można dostosować do potrzeb Twojej organizacji.

Pojazdy typu ATV i UTV jest w stanie transportować pacjentów do oczekujących jednostek medycznych poza zatłoczonymi obszarami.

Przygotowujemy pojazdy w zakresie :
– oświetlenia specjalnego
– sygnalizacji dźwiękowej oraz świetlnej
– obrandowanie napisami Straż oraz numer jednostki
– montaż akcesoriów ( zderzaki, schowki, kufry, manetki, osłony )

przykładowe pojazdy dla straży pożarnej

RANGER XP 1000 EPS
RANGER CREW XP 1000 EPS dla Straży Pożarnej