Ważna informacja dla Klientów w związku z obecną sytuacją w kraju.

Koronawirus

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, wprowadzamy ograniczenia wizyt klientów w naszym SKLEPIE oraz SERWISIE od 13 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r. Okres ten może zostać wydłużony w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju !!!

W trosce o Wasze i nasze zdrowie, do końca marca 2020, wprowadzamy specjalne procedury w naszej firmie, mające na celu zmniejszenia ryzyka związanego z epidemią Koronawirusa. Jest to czas, kiedy wszyscy powinniśmy pamiętać o tym, aby zachowywać się odpowiedzialnie w trosce o siebie oraz innych ludziTo od każdego z nas, w równym stopniu, zależy bezpieczeństwo naszego kraju.

1. Sprzedaż pojazdów:
Do końca marca 2020 chcielibyśmy ograniczyć ilość stacjonarnych wydań pojazdów w naszym salonie. Płatność za pojazdy możliwa będzie wyłącznie przelewem, aby ograniczyć kontakt z pieniądzem w formie gotówki.

2. Sprzedaż części i akcesoriów:
Ograniczamy przyjmowanie klientów stacjonarnych, prosimy o nie przychodzenie w grupach. Towar będzie można zamówić telefonicznie i odebrać osobiście TYLKO po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub odebrać za pośrednictwem firmy kurierskiej! Obsługa sklepu internetowego pracuje normalnie, czyli od 9:00 do 17:00. Dotyczy to: obsługi zapytań telefonicznych, przez komunikator na stronie, przez maila, wysyłki części !

3. Serwis:
TYLKO po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Każdą sprawę będziemy rozpatrywać indywidualnie: Przyjęcia zleceń serwisowych, wydania pojazdów.

Dodatkowo wprowadzamy w salonie stacjonarnym dodatkowe ograniczenia:
– zakaz przymiarki kasków
– forma płatności – przyjmujemy płatności jedynie kartą, przelewem lub BLIKiem
– prosimy o nie przychodzenie w grupach