Sportsman XP 1000 S

SPORTSMAN 55 XP 1000 EPS S

SUPER GRAPHITE

TERAZ NOWY MODEL 1000 JEST JESZCZE LEPSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Homologacja – T3b

Cena – zł

2 MIEJSCA

GWARANCJA 2 LATA

NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE, NAJLEPSZY NA ŚWIECIE
Sportsman XP 1000 S na nowo definiuje pojęcie sportowego/rekreacyjnego pojazdu ATV. Niewyobrażalna stabilność dzięki 55-calowemu rozstawowi kół, kontrola i trakcja jak nigdy dotąd dzięki 27-calowym oponom Duro Powergrip. Zasypuj ogromne dziury i wyboje dzięki 14-calowemu skokowi zawieszenia.

Ograniczona dostępność
Silnik ProStar o mocy 89 KM
Nowość! Elektroniczne wspomaganie układu kierowniczego Multi-Select (EPS)
Światła LED pod i na zderzaku
Całkowita pojemność bagażnika 500 lb
Zdolność holownicza 1 750 lb
Ekskluzywny system ProSteer zapewniający kontrolę i eliminujący nierówności toru jazdy Polaris® Sportsman XP 1000 S
jest wcieleniem nowej generacji ATV.
Pojazd ten może pochwalić się największą szerokością w branży OFF-ROAD – 140 cm. Opracowane zostały na nowo wahacze, wspomaganie kierownicy, kolumna kierownicy, wydech oraz przede wszystkim rama pojazdu. Posiada również nową przekładnie z mocniejszymi komponentami o 25% by dostosować się do zwiększonego skoku zawieszenia oraz prześwitu. Nowa technologia Prosteer zapewnia płynne, przewidywalne sterowanie w trudnym terenie przy jeszcze bardziej wymagających prędkościach. Pojazd ten jest seryjnie wyposażony w tylni zderzak, wyciągarkę 3 500 lbs z liną syntetyczną oraz przednie światła LED. Sportsman XP 1000 S redefiniuje możliwości jazdy w terenie.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MODELU

Sportsman XP 1000 S
JESZCZE WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI W TERENIE

Z modelem SPORTSMAN XP 1000 S możesz opanować każdą przygodę. ATV, które odnosi sukcesy także w wyścigach, na nowo definiuje standardy.
Imponuje podwoziem o szerokości 140 cm i prześwitem 30,5 cm. Efekt: niezrównana stabilność, najwyższe osiągi i imponujące właściwości terenowe. Większy skok przodu i najlepsze w swojej klasie niezależne zawieszenie tylne. Efektem jest podwozie, które z łatwością radzi sobie z wybojami i nierównościami. Bardzo szybki układ napędu na wszystkie koła zapewnia maksymalną trakcję w każdej sytuacji, tak szybko jak tego potrzebujesz. Największy prześwit w tej klasie pozwala na pokonywanie nawet większych przeszkód.

Sportsman XP 1000 S
JESZCZE BARDZIEJ PRAKTYCZNE

SPORTSMAN XP 1000 S prowadzi Cię pewnie przez trudny teren, oferując zawsze najwyższą kontrolę i imponujący komfort – umożliwiają to regulowane amortyzatory o skoku 29 cm z przodu i 35,5 cm z tyłu. Dzięki kierownicy inspirowanej wyścigami, będziesz cieszyć się precyzyjnym i pewnym prowadzeniem.
Ciesz się płynniejszym przyspieszaniem i hamowaniem dzięki ulepszonemu sprzęgłu i zintegrowanemu systemowi hamowania silnikiem w modelach EPS i Premium.
Cichy, trwalszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Mocniejszy akumulator z łatwo dostępnym gniazdem ładowania zapewnia niezawodny rozruch. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Bez względu na to, jak trudne jest zadanie, SPORTSMAN poradzi sobie z nim. Jego solidne podwozie oparte jest na stabilnej stalowej ramie. Zmodyfikowany układ napędowy wykorzystuje o 25 procent mocniejsze komponenty, a 15 procent mocniejszy przedni mechanizm różnicowy pochodzi bezpośrednio z modelu RANGER XP 1000. Większe możliwości niż kiedykolwiek wcześniej dzięki najlepszemu w swojej klasie zintegrowanemu schowkowi, zwiększonej ładowności holowniczej .
 Ta maszyna może poszczycić się największą łatwością użytkowania.

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

SKONFIGURUJ TWÓJ WYMARZONY POJAZD

PAKIET LED

 • Lampa centralna przód led
 • Lampa centralna tył led

PAKIET KOMFORT

 • Zderzak przód
 • Osłony dłoni + mocowania
 • Kufer

PAKIET ZIMOWY

 • szyba średnia 20 cm
 • owiewka szyby
 • grzane manetki
 • grzany kciuk

PAKIE ODŚNIEŻANIA

 • szyba średnia 20 cm
 • owiewka szyby
 • grzane manetki
 • grzany kciuk

NASZE REALIZACJE

FILMY Z NASZYCH REALIZACJI