Sportsman XP 1000 S

Homologacja – T3b

Cena – 75 999 zł

2 MIEJSCA

GWARANCJA 2 LATA

Polaris Sportsman XP 1000 S jest wcieleniem nowej generacji ATV. Pojazd ten może pochwalić się największą szerokością w branży OFF-ROAD 140 cm. Opracowane zostały na nowo wahacze, wspomaganie kierownicy, kolumna kierownicy, wydech oraz przede wszystkim rama pojazdu. Posiada również nową przekładnie z mocniejszymi komponentami o 25% by dostosować się do zwiększonego skoku zawieszenia oraz prześwitu. Nowa technologia Prosteer zapewnia płynne, przewidywalne sterowanie w trudnym terenie przy jeszcze bardziej wymagających prędkościach. Pojazd ten jest seryjnie wyposażony w tylni zderzak, wyciągarkę 3 500 lbs z liną syntetyczną oraz przednie światła LED.
Sportsman XP 1000 S redefiniuje możliwości jazdy w terenie.
NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE, NAJLEPSZY ATV
Przedefiniowaliśmy ATV pod każdym względem – agresywna postawa 56 ”podnosi wydajność i stabilność; Odważne 27-calowe opony Duro Powergrip zapewniają maksymalną przyczepność i kontrolę; A oszałamiający 14-calowy skok zawieszenia dominuje w najbardziej nieubłaganym terenie.
NIE WZMOCNIONY… PRZEPROJEKTOWANY
Jeśli chcesz całkowicie wymyślić ATV, musisz zacząć od podstawy, a dokładnie to zrobiliśmy. Całe podwozie Sportsman XP zostało zaprojektowane tak, aby działało w harmonii z odważnymi atrybutami wydajności, jakie zapewnia. Następnie uzupełniliśmy tę wytrzymałą konstrukcję o sprężyste elementy, które dają Ci pewność, że możesz pchać dalej, pracować ciężej i stawić czoła najgorszemu, co Matka Natura ma do zaoferowania i nigdy się nie wycofać.
ŚWIAT CZEKA, ZDECYDUJE GO
Całkowicie nowy Sportsman XP został zaprojektowany, aby odnieść sukces tam, gdzie inni nie mają odwagi podążać. Uzbrojony w arsenał niespotykanych fabrycznie atrybutów wydajności, na nowo definiuje możliwości pod każdym względem, zapewniając poziom pewności, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczył w przypadku ATV.
WIĘCEJ PODRÓŻY Z WIĘKSZĄ KONTROLĄ
Poznaj nowy poziom jazdy i prowadzenia ponad oczekiwania. Całkowicie nowy Sportsman XP 1000 S oferuje serię pierwszych w branży konstrukcji, w tym nowy układ zawieszenia o długim skoku, który miażdży teren z niesamowitą gładkością, precyzyjną kontrolą i niezrównaną pewnością siebie.
INŻYNIEROWIE DO DOSTAWY
Postanowiliśmy całkowicie przeprojektować ATV, chcieliśmy zrobić więcej niż po prostu przekroczyć oczekiwania, chcieliśmy je zniszczyć. Z prawie niespotykanymi możliwościami holowania, ciągnięcia i przechowywania, których inni nie mogą sobie równać, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Silnik:  PROSTAR 4 STROKE SOHC TWIN CYLINDER
Pojemność:  952 cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 90 hp

Przednie Zawieszenie:  Wielowahaczowe dual a-arm High Clearance
Skok zawieszenia 29,5 cm

Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm High Clearance
Skok zawieszenia 35,6 cm
Przednie Koła: 27×9 -14, DURO Power Grip V2

Tylne Koła: 27X11- R14, DURO Power Grip V2

Felgi Aluminowe
Bagażnik Przód/Tył: 91 kg/ 136 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 36.8 cm
Wymiary: (D x S x W) 209.5 cm x 140 cm x 125.7 cm
Ładowność: 132 kg
Rozstaw osi: 145.8 cm
Masa na sucho: 440 kg
  • Zderzak tył Ultimate
  • Wyciągarka Polaris 3500 LBs – lina syntetyczna
  • Światła przednie LED