SPORTSMAN 570

SPORTSMAN 570

Do wyboru są dwie wersje kolorów
SAGE GREEN TRACTOR
WHITE TRACTOR

TERAZ NOWY MODEL 570 JEST JESZCZE LEPSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Homologacja – T3b

Cena – zł

2 MIEJSCA

GWARANCJA 2 LATA

Legendarny SPORTSMAN® 570 w najnowszej odsłonie to sprawdzona uniwersalna i niezawodna maszyna, która dzięki swojej mocy i zwinności zadowoli Cię w każdym terenie. Od poprzednika wyróżnia ją zupełnie nowy design, przednie oraz tylne światła LED oraz wiele więcej. Nowy akumulator, umiejscowiony pod maską zapewnia łatwy dostęp do ładowania. 25’’ opony zostały wzmocnione do 6 warstwowej konstrukcji. Tylni bagażnik został zmodyfikowany razem z uchwytami aby jazda we dwoje była jeszcze bardziej komfortowa. Łączna ładowność bagażników to 123 kg. Najbardziej zintegrowany schowek wśród pojazdów ATV to 24 litry pojemności które pozwalają schować mnóstwo sprzętu i nadal mieć do niego dostęp, nawet z przedmiotami przyczepionymi do pokrywy. Wygodne i praktyczne zawieszenie oraz napęd na wszystkie 4 koła pozwolą Ci dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca.

Pojazdy ATV zapewniają swobodę i pewność siebie, dzięki którym zapanujesz nad KAŻDYM terenem i na każdym szlaku

BARDZIEJ WYDAJNY I LEPSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MODELU

JESZCZE WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI W TERENIE

Większy skok przodu i najlepsze w swojej klasie niezależne zawieszenie tylne. Efektem jest podwozie, które z łatwością radzi sobie z wybojami i nierównościami. Bardzo szybki układ napędu na wszystkie koła zapewnia maksymalną trakcję w każdej sytuacji, tak szybko jak tego potrzebujesz. Największy prześwit w tej klasie pozwala na pokonywanie nawet większych przeszkód.

JESZCZE BARDZIEJ PRAKTYCZNE

Ciesz się płynniejszym przyspieszaniem i hamowaniem dzięki ulepszonemu sprzęgłu i zintegrowanemu systemowi hamowania silnikiem w modelach EPS i Premium.
Cichy, trwalszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Mocniejszy akumulator z łatwo dostępnym gniazdem ładowania zapewnia niezawodny rozruch. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Większe możliwości niż kiedykolwiek wcześniej dzięki najlepszemu w swojej klasie zintegrowanemu schowkowi, zwiększonej ładowności holowniczej wynoszącej 1350 funtów, łącznej ładowności bagażnika wynoszącej 270 funtów oraz nowym akcesoriom. Ta maszyna może poszczycić się największą łatwością użytkowania.

SKONFIGURUJ TWÓJ WYMARZONY POJAZD

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT +
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT +
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-ZIMOWY
SPORTSMAN-570-PAKIETY-DO-ODSNIEZANIA
SPORTSMAN-570-PAKIETY-DO-ODSNIEZANIA
ZBUDUJ SWÓJ POJAZD 3D

Sportsman 570 Hunter

Cena od: 59 999 zł

Sportsman 570 Black Pearl LE

Cena od: 55 999 zł

Sportsman 570 SP Öhlins

Cena od: 65 999 zł

GALERIA