Sportsman 570 SP Öhlins

SPORTSMAN 570 SP Öhlins

Do wyboru mamy jedną wersje koloru
Sportsman 570 SP Öhlins
ÖHLINS

TERAZ NOWY MODEL 570 JEST JESZCZE LEPSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Homologacja – T3b

Cena – zł

2 MIEJSCA

GWARANCJA 2 LATA

Legendarny design Sportsman 570 w połączeniu z wyposażeniem premium w którego skład wchodzi zawieszenie Szwedzkiej firmy Öhlins, aktywna kontrola zjazdu (ADC) dostarczają nieporównywalne prowadzenie i komfort. Najbardziej zintegrowany schowek wśród pojazdów ATV 24 litry pojemności pozwalają schować mnóstwo sprzętu i nadal mieć do niego dostęp, nawet z przedmiotami przyczepionymi do pokrywy. System Hamowania Silnikiem (EBS) i Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) pracują razem, żeby dostarczyć hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności, zmniejszając prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. Zastosowany system napędu 4×4, jest najszybszym dostępnym tego typu systemem. W momencie kiedy tego potrzebujesz, system włącza napęd również na przednie koła aby dać Ci więcej trakcji. Dodatkowym doposażeniem są osłony dłoni oraz przedni zderzak które ochronią Ciebie i Twój pojazd.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MODELU

JESZCZE WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI W TERENIE

Większy skok przodu i najlepsze w swojej klasie niezależne zawieszenie tylne. Efektem jest podwozie, które z łatwością radzi sobie z wybojami i nierównościami. Bardzo szybki układ napędu na wszystkie koła zapewnia maksymalną trakcję w każdej sytuacji, tak szybko jak tego potrzebujesz. Największy prześwit w tej klasie pozwala na pokonywanie nawet większych przeszkód.

JESZCZE BARDZIEJ PRAKTYCZNE

Ciesz się płynniejszym przyspieszaniem i hamowaniem dzięki ulepszonemu sprzęgłu i zintegrowanemu systemowi hamowania silnikiem w modelach EPS i Premium.
Cichy, trwalszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Mocniejszy akumulator z łatwo dostępnym gniazdem ładowania zapewnia niezawodny rozruch. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Większe możliwości niż kiedykolwiek wcześniej dzięki najlepszemu w swojej klasie zintegrowanemu schowkowi, zwiększonej ładowności holowniczej wynoszącej 1350 funtów, łącznej ładowności bagażnika wynoszącej 270 funtów oraz nowym akcesoriom. Ta maszyna może poszczycić się największą łatwością użytkowania.

SKONFIGURUJ TWÓJ WYMARZONY POJAZD

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT +
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT +
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-ZIMOWY
SPORTSMAN-570-PAKIETY-DO-ODSNIEZANIA
SPORTSMAN-570-PAKIETY-DO-ODSNIEZANIA

SKONFIGURUJ TWÓJ WYMARZONY POJAZD

Sportsman 570 SP Öhlins
ZBUDUJ SWÓJ POJAZD 3D

WERSJE LIMITOWANE

Sportsman 570 EPS Hunter

Sportsman 570 Hunter

Cena: zł

Sportsman 570 Black Pearl LE

Cena: zł

Sportsman 570 SP Öhlins

Sportsman 570 SP Öhlins

Cena: zł