Sportsman 570 EPS SP – Titanium Metallic

SPORTSMAN 570 SP TITANIUM METALLIC

Do wyboru mamy jedną wersje koloru
Polaris Sportsman 570 SP Titanium Metallic
TITANIUM METALLIC

TERAZ NOWY MODEL 570 JEST JESZCZE LEPSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Homologacja – T3b

Cena – zł

2 MIEJSCA

GWARANCJA 2 LATA

Legendarny Sportsman 570 w wersji SP w najnowszej odsłonie na 2021 rok, to sprawdzona i niezawodna maszyna. Kolorystyka Titanium Metalic powoduję że Sportsman jest jednym z najbardziej pożądanych modeli. Dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy (EPS) z łatwością poradzisz sobie w każdym terenie. Od poprzednika wyróżnia ją zupełnie nowy design, przednie oraz tylne światła LED oraz wiele więcej. Nowy akumulator żelowy, umiejscowiony pod maską zapewnia łatwy dostęp do ładowania. 26’’ opony zostały wzmocnione do 6 warstwowej konstrukcji. Najbardziej zintegrowany schowek wśród pojazdów ATV to 24 litry pojemności które pozwalają schować mnóstwo sprzętu i nadal mieć do niego dostęp, nawet z przedmiotami przyczepionymi do pokrywy. Wygodne i praktyczne zawieszenie oraz napęd na wszystkie 4 koła pozwolą Ci dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MODELU

JESZCZE WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI W TERENIE

Większy skok przodu i najlepsze w swojej klasie niezależne zawieszenie tylne. Efektem jest podwozie, które z łatwością radzi sobie z wybojami i nierównościami. Bardzo szybki układ napędu na wszystkie koła zapewnia maksymalną trakcję w każdej sytuacji, tak szybko jak tego potrzebujesz. Największy prześwit w tej klasie pozwala na pokonywanie nawet większych przeszkód.

JESZCZE BARDZIEJ PRAKTYCZNE

Ciesz się płynniejszym przyspieszaniem i hamowaniem dzięki ulepszonemu sprzęgłu i zintegrowanemu systemowi hamowania silnikiem w modelach EPS i Premium.
Cichy, trwalszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Mocniejszy akumulator z łatwo dostępnym gniazdem ładowania zapewnia niezawodny rozruch. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Większe możliwości niż kiedykolwiek wcześniej dzięki najlepszemu w swojej klasie zintegrowanemu schowkowi, zwiększonej ładowności holowniczej wynoszącej 1350 funtów, łącznej ładowności bagażnika wynoszącej 270 funtów oraz nowym akcesoriom. Ta maszyna może poszczycić się największą łatwością użytkowania.

SKONFIGURUJ TWÓJ WYMARZONY POJAZD

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT +
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT +
SPORTSMAN-570-PAKIETY-KOMFORT
SPORTSMAN-570-PAKIETY-ZIMOWY
SPORTSMAN-570-PAKIETY-DO-ODSNIEZANIA
SPORTSMAN-570-PAKIETY-DO-ODSNIEZANIA

SKONFIGURUJ TWÓJ WYMARZONY POJAZD

Polaris Sportsman 570 SP Titanium Metallic
ZBUDUJ SWÓJ POJAZD 3D

WERSJE LIMITOWANE

Sportsman 570 EPS Hunter

Sportsman 570 Hunter

Cena: zł

Sportsman 570 Black Pearl LE

Cena: zł

Sportsman 570 SP Öhlins

Sportsman 570 SP Öhlins

Cena: zł