Scrambler XP 1000 S

Polaris Scrambler XP 1000 S model 2022

Homologacja – T3b

Cena – zł

2 MIEJSCA

GWARANCJA 2 LATA

Polaris Scrambler XP 1000 S jest wcieleniem nowej generacji ATV.
Poczuj czystą adrenalinę dzięki najbardziej dominującemu pojazdowi na rynku OFF-ROAD. Wygląd może być mylący, lecz pod muskularnymi, już znanymi liniami inżynierowe Polaris® opracowali zupełnie nowe podwozie. Półosie oraz przedni mechanizm różnicowy pojazdu Scrambler® XP 1000s są te same, co używany w rajdach Dakkar pojazd typu „side by side” RZR XP 1000. Pierwszy na świecie pojazd ATV o fabrycznej szerokości 140cm, który zapewni poziom stabilności i wydajności nigdy wcześniej niespotykaną w branży. Odnieś sukces tam, gdzie inni nie odważą się nawet wkroczyć.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ SPORTOWA POTWIERDZONA WYŚCIGAMI
Scrambler® XP 1000 to najmocniejszy ATV na świecie. Dostarczając niesamowity silnik Prostar® w połączeniu ze sprawdzonymi w wyścigach funkcjami sportowymi, takimi jak amortyzatory Fox Podium X, sportowo zwijane niezależne tylne zawieszenie i wydech ze stali nierdzewnej, pozostawiasz innych jeźdźców w tyle, niezależnie od tego, czy dominujesz na szlakach lub pędząc przez pustynię.

PREMIUM FOX PODIUM X SHOCKS
Amortyzatory Premium Fox Podium X w połączeniu z naszym legendarnym niezależnym zawieszeniem tocznym (IRS) przechylają wstrząsy do tyłu, zapewniając 10,25 cala skoku, co zapewnia płynniejszą jazdę i mniej przysiadu podczas przyspieszania.

ERGONOMIA DLA TWOJEGO KOMFORTU
Z silnikiem obróconym o 90 stopni, rowerzyści cieszą się szerszymi deskami podłogowymi i wąską szerokością pojazdu na kolanach i kostkach. Węższe siedzenie zmniejsza zmęczenie nóg i zwiększa komfort kierowcy.